Інсталяція програмного забезпечення з ре…

Інсталяція програмного забезпечення з резервних дисків на комп’ютери програми “Бібліоміст”.

УВАГА

Програмне забезпечення, що розміщено на оптичних носіях є автентичним. Встановлення програмного забезпечення на інші комп’ютери, окрім комп’ютерів отриманих по програмі Бібліоміст, є неможливим.

КОЛИ ПОТРІБНО ПЕРЕІНСТАЛЮВАТИ СИСТЕМУ

Шановні Бібліотекарі, не потрібно долучатися до дій, що описані нижче у разі, якщо Ваша система працює, але Вам здається, що після того, як Ви її перевстановите буде краще — робіть це тільки в разі необхідності, а саме:

  • комп’ютер не завантажується, доходить до чорного екрану з вибором опцій;
  • комп’ютер перезавантажується “по колу”;
  • через кілька секунд після старту комп’ютер показує «синій екран» з незрозумілою Вам технічною інформацією і кодами.

Просимо не долучати до процесу інсталяції людей, які не мають відповідних навичок.

Перед початком процесу інсталяції УВАЖНО прочитайте цю інструкцію!!!

ПОЧАТОК

Увага!!! В процесі відновлення системи з дисків всі дані, що збережені на даному комп’ютері буде ЗНИЩЕНО!!!

Приготуйте комплект з двох дисків, ці диски в більшості бібліотек мали залишити співробітники компанії “Інком”. Якщо ви не маєте подібних дисків зверніться до свого регіонального представника в області.

Вставте Диск 1 в лоток оптичного привода і перезавантажте комп’ютер кнопкою «reset» – маленька кнопка, поруч з кнопкою включення комп’ютера. Комп’ютер перезавантажиться і висвітиться зелений малюнок з назвою і маркуванням материнської плати. Саме в цей час натисніть функціональну клавішу F8 на клавіатурі в верхньому рядку. Після натискання на екрані має з’явитися вибір пристрою, з якого буде завантажено систему.

Обираємо кнопками “стрілками” на клавіатурі завантаження з оптичного пристрою, тобто дисководу “лазерних” дисків ODD, підтверджуємо дію, натискаємо клавішу Enter.

Одразу після того, як ви натиснете Enter ви побачите надпис Press any key to boot from CD — натисніть будь-яку клавішу щоб завантажитися з оптичного приводу — натисніть пробіл.

Ви побачите специфічне програмне забезпечення – «Symantec Ghost», яке встановить все одразу на Ваш комп’ютер.

В чорному вікні термінала ви побачите знову прохання натиснути будь-яку клавішу щоб почати процес відновлення — натисніть пробіл.

На синьому фоні з’явиться процентна шкала прогресу установки… Чекайте…

Потім комп’ютер попросить Вас вставити другий диск.

В процесі встановлення Ви отримали прохання вставити диск 2 – insert disk 2 – відкриваємо лоток оптичного приводу, виймаємо диск 1 – вставляємо диск 2 і трохи чекаємо, щоб пристрій почав читати диск…

Натискаємо кнопку «Browse…» – отримуємо провідник до потрібних файлів на оптичному приводі. Диск (з символом лазерного диску), папка RECOVERY, мишкою обираємо файл «IREX0003.GHS» підтверджуємо вибір.

Почекайте, поки все встановиться і комп’ютер перезавантажиться. Витягніть диск із дисковода.

Комп’ютер перезавантажився і почалася остання стадія налагодження Windows. Ви отримаєте вікно, де в спеціальну комірку треба ввести ім’я комп’ютера. Так як кількість комп’ютерів у всіх різна прошу надати кожному ім’я: bibliomist01, bibliomist02, bibliomist03 — і так далі. Назви комп’ютерів не можуть бути однаковими!

Далі дивіться матеріал з активації вашого програмного забезпечення.

Advertisements