Активація

Ця інструкція допоможе вам активувати програмне забезпечення на комп’ютерах програми Бібліоміст після поновлення системи з резервних дисків, що ви отримали.

Після встановлення системи, якраз після перезавантаження комп’ютера Вам треба активувати операційну систему Microsoft Windows Vista та офісний пакет Microsoft Office 2007 Professional. Почнемо з активації Microsoft Windows Vista.

Крок 1

Відкрийте програму Internet Explorer.

УВАГА!!! Усі дії з отримання кодів активації та роботи на сайті відкритих ліцензій компанії Microsoft слід проводити виключно в програмі Internet Explorer.

Крок 2

Перейдіть на http://www.hotmail.com і зайдіть до поштової скрині що створив для вас Бібліоміст. В цій поштовій скрині, у вхідній пошті зберігається лист-підтвердження на отримання вами відкритих ліцензій від компанії Microsoft.

Крок 3

Натисніть посилання на якому написано, що ви маєте натиснути це посилання щоб підтвердити, що ця поштова скриня належить вам. Натисніть!

Увага!!! Якщо це посилання не працює, чи ви випадково видалили повідомлення-підтвердження про ваші ліцензії дивіться окрему інструкцію про отримання підтвердження ліцензій.

Крок 4

Ви потрапили на сайт сервісного центру з відкритих ліцензій компанії Microsoft. Якщо ви зайшли туди вперше вам треба вказати свій бізнес імейл — впишіть адресу своєї hotmail скрині двічі у відповідні комірки і підтвердіть. Через кілька хвилин ви отримаєте ще одне повідомлення на електронну пошту про підтвердження ваших ліцензій.

Крок 5

Знову зайдіть до своєї hotmail скрині і відкрийте повідомлення, що прийшло до вас від Microsoft — в цьому повідомленні натисніть на лінк, щоб підтвердити, що вам належить ця скриня і ви потрапляєте на сайт сервісного центру відкритих ліцензій.

Крок 6

В меню знаходите секцію “ключі продуктів” і переходите на наї — отримуєте усі ключі, що належать до вашого програмного забезпечення. Для активації Windows Vista скопіюйте або перепишіть ключ MAK. Саме ключ МАК потрібен для активації вашої системи – KMS ключ не використовуйте!

Крок 7

Натисніть кнопку Пуск, а потім виберіть пункт Комп’ютер. На панелі інструментів натисніть Властивості системи та виберіть Клацніть тут для активації Windows в області Активація Windows. Якщо з’являється запит на введення пароля адміністратора або надання підтвердження, введіть пароль або натисніть кнопку Продовжити. Виберіть необхідний спосіб активації Windows Vista, і дотримуйтеся вказівок.

При активації через Інтернет введіть ключ активації що Ви отримали на сайті відкритих ліцензій компанії Microsoft. Подтвердіть. Ваша копія Windows Vista активована.

Для активації офісного пакету Microsoft Office 2007 Professional використайте відповідний ключ в тій самій секції “ключі продуктів”, скопіюйте його і вставте до комірки, що з’явиться під час першого запуску Microsoft Word. З’явиться зелена галочка – ключ підійшов, ваші програмні продукти активовано!

Advertisements