Інструкція по вставленню та налаштуванню програми “Інтернет Цензор”

1. Для того щоб завантажити програму “Інтернет Цензор” Вам необхідно перейти за посиланням http://www.icensor.ru/soft/download/ та натиснути “Загрузить прямо сейчас”

2. У Вас з’явиться вікно з проханням зберегти програмне забезпечення. Натисніть на кнопку “Зберегти”. Вкажіть папку куди Ви бажаєте  зберегти цю програму.

3. Після того, як файл було завантажено. Запустіть його (натисніть на ньому правою кнопкою мишки).

Перед Вами з’явиться наступне вікно в якому вам необхідно натиснути “Далее”.

4. Погодьтесь з умовами ліцензійної згоди та натиснути “Далее”.

5. В наступному вікні введіть ім’я користувача та адресу поштової скриньки на яку ви будете отримувати нагадування про пароль та  інформацію про спроби змінити налаштування доступу до програми. Натисніть “Далее”.

6. В наступному вікні введіть пароль який буде використовуватись для доступу до налаштувань програми та натисніть “Далее”.

7.  В наступному вікні натисніть “Далее” та “Установить”. Після цього з’явиться вікно в якому Вам необхідно натиснути “Готово”.

Збережіть зміни зроблені в системі.

8. Ваш комп’ютер перезавантажиться та на робочому столі та в системному треї з’явиться значок “Інтернет Цензора”(в правому нижньому куті) , що має наступний вигляд. Для того щоб розпочати налаштування програми, натисніть 2 рази лівою кнопкою мишки на цьому значку. Відкриється наступне вікно в якому Вам необхідно ввести пароль, який ви вказували при встановленні програми. Якщо ви забули пароль, натисніть “Напомнить пароль” (він буде висланий на поштову скриньку яку Ви вказали при встановленні програми).

9. Перед Вами з’явиться головне вікно налаштування програми “Інтернет Цензор”. На першій вкладці ми бачимо шкалу рівнів фільтрації. Ми рекомендуємо встановити “Середній рівень захисту”, він підійде для більшості користувачів.

10. Вкладка “Мои правила” дай можливість створити список дозволених та заборонених веб-сайтів, який ви можете редагувати самостійно.

11. На вкладці “Настройки”, ви маєте можливість заборонити використання деяких програм, перевірити оновлення, змінити пароль чи поштову скриньку.

12. Всі необхідні налаштування виконані та програма готова до використання.

Advertisements